Zaloguj się

DJ Blaym - zawodowy dj na wesela i imprezy

Powrót
DJ Blaym - zawodowy dj z wodzirejem na wesele, bal i każdą imprezę !

Andrzej Ilczuk , czyli dj blaym - jako discjockey i prezenter muzyczny pracuję na scenie od 1997 r. Od kilku lat jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION. Technika prezentowania muzyki , sposób prowadzenia i wszechstronny repertuar płytowy jakim dysponuję zagwarantuje Państwu oraz zaproszonym gościom doskonałą zabawę na każdej imprezie. Duży wybór atrakcji, zabaw i niespodzianek jaki możemy zaproponować uświetni każdą uroczystość, sprawiając że na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Przywiązanie do tradycji kapel weselnych było do tej pory głównym powodem sceptycyzmu wobec dj'ów , jednak w ostatnim czasie dość szybko się to zmienia i coraz częściej można na weselu spotkać właśnie nas - czyli zawodowych discjockeyów.

Nasza oferta łączy w sobie to co najlepsze (bogaty repertuar, oryginalne wykonania utworów oraz profesjonalne prowadzenie przyjęcia) z tradycyjnymi elementami wesela, zarezerwowanymi do tej pory wyłącznie dla zespołów muzycznych.
By zapewnić Państwu to wszystko, na weselach występujemy najczęściej w dwuosobowej obsadzie - dj i zawodowy wodzirej który zaśpiewa, zagra na akordeonie lub puzonie prowadząc zabawę oraz tradycyjną biesiadę weselną za stołami. Oczywiście jeśli Państwo zażyczylibyście sobie poprowadzenie imprezy w mniej tradycyjnej niż zwykle formie - bez wodzireja, to taka możliwość jest również jak najbardziej dostępna.


Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki temu jakość dźwięku, oraz klimat stworzony efektami światła będzie niepowtarzalny. Oświetlenie jest sterowane systemem DMX pozwalającym na pełna kontrolę oraz dopasowanie efektu i kolorów do wystroju wnętrza oraz klimatu muzycznego na parkiecie. Dopełnieniem całości są wytwornice dymu i mgły. Sprzęt który posiadamy daje nam możliwość pracy na każdej sali przy użyciu najbardziej optymalnych dla niej rozwiązań. Posiadamy również cyfrowe projektory multimedialne - za ich pomocą możemy wyświetlać prezentacje, pokazy zdjęć, slajdów oraz oczywiście zorganizować rozśpiewane karaoke.
Od teraz rozszerzamy naszą ofertę doświetlenie sali ! Bajeczny klimat stworzony nowoczesnymi reflektorami emitującymi światło w tęczowych barwach ! W tym roku opcja doświetlenia w promocyjnej cenie !

W momencie kiedy Państwo decydują się na skorzystanie z naszej oferty, tworzymy wspólnie indywidualny scenariusz wydarzenia, uwzględniając w nim wszelkie Wasze życzenia i sugestie. W ramach scenariusza zawiera się m.in. wybór repertuaru, atrakcji dla gości, oraz przebieg ramowy całej imprezy. W ofercie przewidziane są także niespodzianki dla dzieci.

Od niedawna wzbogaciliśmy nasze możliwości o profesjonalnie przygotowane atrakcje dla dzieci. Zajęcia są prowadzone przez animatorki a bogaty program ustalamy zgodnie z życzeniami klienta. Polecamy się na bale, choinki, imprezy rodzinne , festyny z okazji Dnia Dziecka i inne.


Repertuar muzyczny jakim dysponujemy to ponad 20.000 utworów wyłącznie na oryginalnych płytach i w oryginalnym wykonaniu. Są to utwory w każdym gatunku muzyki rozrywkowej- polskiej i zagranicznej od lat 50-tych ubiegłego wieku do najnowszych hitów znanych z list przebojów. Ta wspaniała kolekcja pozwoli Państwu bawić się wyłącznie przy najlepszej muzyce.

Zapraszamy do rezerwacji terminów także poza-weekendowych. Pracujemy 7 dni w tygodniu, polecamy się na imprezy firmowe, integracyjne, bale , studniówki oraz wszystkie inne !

Impreza z nami to doskonała zabawa w atrakcyjnej cenie.
KUPON
RABATOWY 10%

DJ Blaym - zawodowy dj i wodzirej z akordeonem na wesela imprezy

Andrzej Ilczuk , czyli dj blaym - jako discjockey i prezenter muzyczny pracuję na scenie od 1997 r. Od kilku lat jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION. Technika prezent... więcej


Kategorie:
Produkty: Bale karnawałowe Mordy, DJ Mordy, Imprezy okolicznościowe Mordy, Inne Mordy, Inne Mordy, Oprawa muzyczna Mordy, Studniówki Mordy, Sylwester Mordy, Wodzireje Mordy, Zespoły muzyczne Mordy
Obszar działania:
Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
Słowa kluczowe:
dj na wesele, dj siedlce, dj i wodzirej na wesele,
X Zamknij