Zaloguj się

Dom Zabaw "ŚWIATOWIT"

Powrót
Jeśli poszukujesz miejsca do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej lub firmowej to jesteś we właściwym miejscu!
SALA ZABAW ŚWIATOWIT powstała z myślą o organizacji różnego rodzaju imprez. Działamy już od ponad 10 lat. Przez ten okres zorganizowaliśmy wiele zabaw, na których bawiły się setki gości. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć, od małych spotkań w rodzinnym gronie po huczne bale. Zorganizujemy i obsłużymy każdą imprezę.
Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą, przestronną, nowocześnie urządzoną salę mieszczącą do 180 osób. Nastrojowe oświetlenie zapewnia niepowtarzalną atmosferę przyjęcia.
Oferujemy wyjątkowy wystrój, profesjonalną obsługę, wyśmienitą kuchnię, wszystko po to, aby zapewnić Państwu i Państwa gościom niezapomnianą zabawę. Nasza obsługa zadba aby uczestnicy zabawy czuli się komfortowo i swobodnie. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
SALA ZABAW ŚWIATOWIT to profesjonalna obsługa, bogate menu, niskie ceny i oczywiście - wspaniała zabawa!

Kategorie:
Produkty: Bale karnawałowe Myszków, Chrzest Myszków, Imprezy okolicznościowe Myszków, Komunia Myszków, Sale i domy weselne Myszków, Sale i noclegi Myszków, Studniówki Myszków, Sylwester Myszków
Obszar działania:
Śląskie
Słowa kluczowe:
X Zamknij